یکی از بدترین و شاید غم انگیزترین اتفاقات دنیای کامپیوتر ، از دست رفتن فایلهای موجود در رایانه

باشد که بسیار تلخ است اما من اعتقاد دارم در دنیای کامپیوتر هیچ چیز غیر ممکن نیست و برای

هیچ اتفاقی نباید نگران شد و همیشه یک راهی هست که بشود مشکل را حل نمود.

یکی از بهترین نرم افزارهایی که من تا کنون تجربه کردم GetData.Recover.My.Files.v5.2.1

است .بسیار نرم افزار قوی و قابل اعتمادیست و بسیار مطمئن در برگرداندن تمامی فایل های از

دست رفته ، حتی تمام اطلاعاتی که به خاطر نصب ویندوز جدید و فرمت درایو c رخ داده باشد.

بعد از فرمت درایو شاید تصور شود همه فایل ها از بین رفته اما این نرم افزار همه آنها را بازگردانی

می کند چون بنده اینکار را انجام دادم و همه عکسها و فیلمها و تکست ها و pdf هایم برگشت.

به همین خاطر تصمیم گرفتم تجربه خود را در اختیار دیگران گذاشته تا شاید آنها را از نگرانی نجات

داده و کاری برای آنها انجام داده باشم. پس هم اکنون فایل این نرم افزار را برای دانلود می گذارم.

برای دانلود روی عبارت زیر کیک کنید

Recover.My.Files دانلود نرم افرار

حجم : 32mgرمز فایل : www.YASDL.com پس از نصب فایل Patch را در مسیر نصب نرم افزار در پراگرام فای کپی نموده و قبل از اجرای نرم افزار فایل داخل آنرا اجرا نموده تا نرم افزار ریجستر شدن و پس از ریجستر شده نرم افزار را اجرا کنید .

بازگردانی اطلاعات با نرم افزار Recover.My.Files

برنامه های تلویزیونی

نرم ,افزار ,فایل ,نصب ,files ,recover ,نرم افزار ,recover my ,my files ,دنیای کامپیوتر ,از دست

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Copper sulfate اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَباعَبْدِاللَّهِ bestgoods دانلودستان qylnikefree05 مدرسه بازاریابی و فروش ایران Marketing Academy Raul's notes بهمن کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانستنی ها!! powerpoint12